Ana sayfa

Skywell Composite Technology Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi

Skywell Composite Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Skywell Composite Technology Co.,Ltd Skywell Composite Technology Co.,Ltd Skywell Composite Technology Co.,Ltd Skywell Composite Technology Co.,Ltd
takım Karbon fiber prepreg Karbon fiber prepreg Laboratuvar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Skywell
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 80% - 90%
Skywell Kompozit Technology Co, Ltd, karbon fiber ve kompozit malzeme ve ürünler konusunda uzmanlaşmış bir fabrika, biz müşterinin farklı siparişleri karşılamak için sanat productioin hatları 3 devlet var.

Biz sanayi ve ticaret entegre bir kuruluş vardır. Ürünlerimiz 7 yıldır yurtdışı pazarlara ihraç edilmiştir. Ürünler temel malzemeler ve ürünler, karbon fiber prepreg, cam elyaf, kaplamalı kompozit kumaş, karbon fiber levha, karbon fiber boru ve üst düzey tıbbi bakım içerir. Rehabilitasyon ürünleri. Profesyonel ve titiz olduğumuz çok çeşitli karbon fiber malzemeler ve ürün çözümleri sunuyoruz. .

Ekibimiz sadece kompozit malzeme ve teknoloji alanında sektörün ön saflarında yer almıyor. Ayrıca müşterilerimizin ürünlerinin açık ve doğru ifadesine daha fazla önem veriyoruz. Çoğumuz bilimdeniz. Müşterilerin fikirlerini anlayın, böylece müşterilere daha iyi hizmet verebilir ve onlara profesyonel ürünler sunabiliriz.
Amacımız, eksiksiz bir kompozit-ürün hizmetleri yelpazesi sunmaktır.
Takım sayısı: 20
Takım felsefesi: Şirket dürüstlük, standardizasyon ve verimlilik ilkelerine bağlı kalır, teknoloji ile pazar kazanır, yaratıcı hizmetlerle güvenilirlik kazanır ve müşterilerine yüksek kaliteli, verimli ve verimli hizmetler sunar. Geleceği görmek ve bağımsız inovasyon konusunda ısrar etmek.
Hizmetler: Karbon fiber ve reçine gibi kompozit malzemelerin temel araştırma ve uygulamaları. Şekillendirme teknolojisi ve genel karbon fiber ürünlerin ana noktaları, karbon fiber ile ilgili temel kimya ve yarı mamul ürünler.

İletişim bilgileri
Skywell Composite Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Chris Li

Tel: +86-0592-6106086

Faks: 86-592-6108503

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)